El. konvektomat UNOX XEVC-0711-E1R 7 x GN1 / 1 ONE

Znížená cena! El. konvektomat UNOX XEVC-0711-E1R 7 x GN1 / 1 ONE Zobraziť väčšie

Dárek: sada sprchy Unox XHC001

K tomuto produktu dostanete sadu sprchy Unox XHC001zdarma
ZDARMA

XEVC-0711-E1R

Nový produkt

Unox

Jednoduché ovládanie, ovládací panel výkonějšší, než kedykoľvek predtým: MASTER.Touch PLUS je miestom pre intuitívne dialóg medzi vami a konvektomatov.

Viac detailov

Cena s DPH4 935,83 €

Zľava-1 225,13 €

Pôvodne 6 160,97 € s DPH
Cena bez DPH4 079,20 €
Splátková kalkulačka   Môžete tiež kúpiť na splátky
mesačne už od 165 €

4.9

Jednoduché ovládanie, ovládací panel výkonějšší, než kedykoľvek predtým: MASTER.Touch PLUS je miestom pre intuitívne dialóg medzi vami a konvektomatov. Komunikácia sa stáva skutočne obojsmernú. Výsledok inteligentné technológie, ktorá realizuje očakávané výsledky, kontroluje eventuálne zmeny nastavených parametrov počas varného procesu a ponúka vám najlepšiu cestu, ako dosiahnuť perfektný výsledok (ADAPTIVE.Cooking ™) .Dajte varenie dotyk vašej osobnosti. Kedykoľvek chcete. Vaše recepty budú kedykoľvek a kýmkoľvek znovuopakovatelné. Technológia vizuálnej komunikácie MIND.Maps ™ vám umožnuje vytvoriť aj ten nejkoplikovanější varný proces jednoduchým pohybom ruky po dotykovom displeji. Vďaka optickému peru MASTER.Touch ™ zakreslíte priebeh varného procesu uložitelného do programu "MY MIND.Maps KRIVKY": stanú sa tak zásobou znovuopakovatelných skúseností zdieľanú so všetkými spolupracovníkmi.

MASTER.Touch Plus ™ je najdokonalejším obrazovým dotykovým displejom, aký bol kedy pre konvektomaty a pece použitý. Vďaka optickému peru MASTER.Touch ™ ľahko zakreslíte svoje varné a pečenie procesy a uložíte ich do programov kriviek "MIND.Maps-KRIVKY": stanú sa tak spoločným fondom skusenost zdieľaným s vašimi spolupracovníkmi. Vďaka funkcii Multi.Time môžete súčasne pripravovať viac pokrmov s odlišnými nárokmi na čas prípravy. Program MISE.EN.PLACE vám naopak zaručí, že rôzne druhy pokrmov budete vydávať na sekundu súčasne.

MASTER.Touch Plus ™ ponúka prístup k receptom ChefUnox ™. Vďaka tomu, aj keď ešte zariadenie nepoznáte, môžete ihneď začať variť. Ak zariadenie už viete používať, ale chcete sa spoľahnúť na skúsenosti spoločnosti Unox stačí len kliknúť. Programy sú automaticky aktualizované a intuitívne upravené pre vaše potreby. MASTER.Touch Plus ™ vám zaručí všetku silu technológie MIND.Maps ™ na ešte väčšom priestore. Kreativite sa medze nekladú.

 • Otváranie sprava doľava
 • Nádoby: 7 x GN 1/1
 • Rozteč vsunieme: 67 mm
 • Príkon: 9,9 kW
 • Rozmery šxhxv: 750 x 773 x 843 mm
 • Hmotnosť: 85 kg
 • Napätie / frekvencia: 400 V ~ 3N / 50-60 Hz

Tabuľka dát

Napájanie400 V
Počet GN7x GN 1/1
Vpichová sondaÁno
OvladanieDigitálne
TypElektrický
Automatické umývanieÁno

Unox

Unox

Italská společnost vyrábějící od roku 1990 ty nejpreciznější výrobky na trhu

UNOX vám nabízí možnost prodloužení záruky na náhradní díly až na 4 roky nebo na 10.000 provozních hodin. Program LONG.Life4 je hmatatelným důkazem kvality a spolehlivosti konvektomatů řady CHEFTOP MIND.Maps™ a pecí řady BAKERTOP MIND.Maps™. Aktivace záruky LONG.Life4™ je velmi snadná. Stačí propojit konvektomat CHEFTOP MIND.

Maps ONE™ či pec BAKERTOP MIND. Maps ONE™ prostřednictvím příslušného internetového rozhraní a zaregistrovat ho na internetových stránkách společnosti Unox. Verze konvektomatu/pece PLUS má v sobě již zabudovaný systém pro připojení k internetu (ethernet) a umožňuje tedy registraci provést přímo skrze ovládací panel. Pro obě verze jsou k dispozici propojovací rozhraní pro připojení zařízení k WiFi nebo 3G.

Príslušenstvo

4.9
Známka 
7.11.2017

Děkuju za rychlost a komunikaci ohledně tohoto výrobku. Skvěle, jen tak dál takových firem a produktů


 • Byl tento komentář pro vás užitečný?
Známka 
4.10.2017

Velmi dobrý konvektomat a hlavně skvělá instalace,předvedení p.karasem z firmy Unox.


 • Byl tento komentář pro vás užitečný?
Známka 
21.9.2017

Kvalita za rozumné peníze,již máme druhy stroj a jsme spokojeni.


 • Byl tento komentář pro vás užitečný?
Známka 
19.10.2016

Suprový společník a pomocník v naší kuchyni.Usnadňuje nám velmi život.


 • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.
 • Byl tento komentář pro vás užitečný?

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

El. konvektomat UNOX XEVC-0711-E1R 7 x GN1 / 1 ONE

El. konvektomat UNOX XEVC-0711-E1R 7 x GN1 / 1 ONE

Jednoduché ovládanie, ovládací panel výkonějšší, než kedykoľvek predtým: MASTER.Touch PLUS je miestom pre intuitívne dialóg medzi vami a konvektomatov.

Zpráva

send a message