Gastro bazár

Vybavujete gastronomické zariadenie? V našom gastro bazáre ušetríte nemalé peniaze!

Vážení zákazníci, pripravili sme pre vás užitočný gastro bazár, v ktorom za mimoriadne výhodné ceny zaobstaráte kvalitné gastronomické produkty. Ponúkame vám starší, avšak funkčný, veľmi zachovalé a málo používané gastro výrobky. V ponuke bazáru si dobre vyberú m...


Viac

Vybavujete gastronomické zariadenie? V našom gastro bazáre ušetríte nemalé peniaze!

Vážení zákazníci, pripravili sme pre vás užitočný gastro bazár, v ktorom za mimoriadne výhodné ceny zaobstaráte kvalitné gastronomické produkty. Ponúkame vám starší, avšak funkčný, veľmi zachovalé a málo používané gastro výrobky. V ponuke bazáru si dobre vyberú majitelia či prevádzkovatelia rôznych gastro prevádzok, ako sú reštaurácie, kuchyne, kantíny, školské jedálne a pod. Gastro bazár vám vychádza v ústrety pestrou škálou produktov, vrátane nerezových, ktoré sa v gastronomických zariadeniach dokonale uplatní.

Pohodlný a rýchly online nákup

Už nemusíte obiehať kamennej predajne a zháňať lacný tovar. Gastro bazár, v ktorom nakúpite online z pohodlia domova či kancelárie, vám ušetrí nielen finančné prostriedky, ale aj drahocenný čas. Vyberať je možné z bohatého sortimentu! Náš gastro bazár vám napríklad ponúkne pevné podstavce pod umývačku riadu, pekárenskú pec alebo konvektomat. K dispozícii sú vám aj nerezové regály, stoly či drezy (dvojdrezy).

V sortimente nášho bazáru nájdete tiež chladiace skrine, zariadenie na tepelné opracovanie, umývacie techniku, fritézy, výrobníky filtrovanej kávy a mnohé ďalšie gastro vybavenie. Gastro bazár obsahuje len kvalitné produkty, ktoré vám budú perfektne slúžiť. Pri každom nami ponúkaného produktu je uvedený podrobný popis vrátane názvu výrobcu, technických parametrov a možností využitia. S výberom vhodného gastro vybavenie vám personál nášho e-shopu kedykoľvek a ochotne pomôže!


Gastro bazár 3 produkty

Zobrazené 1 - 3 z 3 položiek
Zobrazené 1 - 3 z 3 položiek